13.07.2019, 11:56

Malí aj veľkí nadšenci športu - predstavujeme vám Petržalskú míľu

Touto bežeckou akciou v sobotu ráno slávnostne odštartujeme nadupanú akciu - Petržalský festival www.petrzalskyfestival.sk.

Malí aj veľkí nadšenci športu - predstavujeme vám Petržalskú míľu

V cene bežeckej vstupenky je aj celodenný vstup na festival - môžeš si vybrať, či si kúpiš jednodňový alebo dvojdňový lístok a okrem behu si vychutnáš aj nezabudnuteľnú atmosféru prvého multižánrového festivalu.

 Na svoje si tu príde naozaj každý! Poznač si v kalendári prvý septembrový víkend 7.-8. 9. 2019 a priprav sa na poriadnu 2-dňovú nálož kultúrno-zábavného programu, aká tu ešte nebola.

 

pre mňa. pre teba. pre všetkých

 Rytmus, No Name, FÍHA tralala, Majk Spirit + H16, Polemic, Ego, Medial Banana, Sima, Gladiátor, Mici a Mňau… tešiť sa môžeš na bohatý kultúrny a sprievodný program z každého súdka pre tých najmenších, tínedžerov, dospelých či seniorov.
Spojili sme doslova nespojiteľné, a preto vznikla unikátna víkendová veselica, ktorá v sebe spája všetko cez beh, hudobné vystúpenia slovenských popredných interpretov, rôznych detských účinkujúcich a atrakcie, tvorivé dielne, workshopy, kulinársku zónu s lokálnymi gastro predajcami, športové a tanečné animácie, remeselný trh až po street kultúru, environmentálny kútik alebo oddychovú zónu. 
Pre pravých gurmánov sme ukuchtili aj súťaž vo varení gulášu.

 

Prihláška - bežecké vstupenky na hlavné behy: http://bit.ly/HlavneBehy

Prihláška - bežecké vstupenky na detské behy: http://bit.ly/DetskeBehy

Pozorne si prečítaj propozície behu: http://bit.ly/Propozicie

 

Nezabudni sledovať sociálne siete @petrzalskyfestival

Udalosť Petržalská míľa: www.facebook.com/events/367906064070225

Udalosť Petržalský festival: www.facebook.com/events/299929037344351