StoryEditor

Zem pobeží pod nohami. Na trenažéroch v Banskej Bystrici

04.03.2014, 23:02

Najbližšiu sobotu sa v nákupnom centre Europa v Banskej Bystrici bude konať ďalšie bežecké podujatie v rámci Marathon BB Tour. Tentoraz sa pobeží netradične pod strechou a pretekárom bude zem utekať pod nohami. Súťažiť sa totiž bude na bežeckých trenažéroch. Podujatie pod názvom Na vrchol v Europe čaká už tretí ročník.

Ide o nebodované promo podujatie Marathon BB Tour s limitovaným počtom pretekárov. V priamom súboji si zmerajú sily nominanti jednotlivých podujatí seriálu - vždy tri ženy a traja muži za každý tím. Najlepší postúpia do finále, z ktorého vzídu víťazi v každej kategórii.

Pobeží sa 5 minút na páse s inklináciou 10 percent. Rýchlosť si každý bežec reguluje sám podľa vlastných schopností a taktiky. Rozhoduje dosiahnutá vzdialenosť.

Štartová listina je plná zvučných mien. Na pohyblivej naklonenej rovine sa predstavia napríklad Kristína Néč Lapinová, Pavol Blažek, Marián Dávidík, Lucia Kamenská, Martin Plačko, Lubomíra Kalinová a ďalší. Súťaž sa začnev sobotu o 15:00. Viac informácií nájdete na marathonbb.com.

menuLevel = 2, menuRoute = rungo/aktuality, menuAlias = aktuality, menuRouteLevel0 = rungo, homepage = false
02. jún 2023 00:36