Desiatka, minimaratón, detské behy: Pozrite si, ako ste skončili

05.04.2014, 19:40
redakciaredakcia

Vrcholom prvého súťažného dňa na ČSOB Bratislava Marathon boli preteky na 10 kilometrov. Medzi mužmi zvíťazil Lukáš Olejníček za 33:46 minúty, medzi ženami bola najrýchlejšia Lucia Janečková (40:25).

Novinkou v programe podujatia bol minimaratón na 4,2 km, ktorého trať viedla cez industriálny prístav. Medzi mužmi vyhral aj v tomto prípade Olejníček (14:07), v kategórii žien zvíťazila Dana Janečková (17:07), bývalá slovenská reprezentantka a Luciina mama.

Okrem toho patrila sobota aj detským behom. Kompletné výsledky všetkých pretekov nájdete nižšie.

V nedeľu podujatie vyvrcholí maratónom, polmaratónom a súťažou štafiet. Spoločný štart všetkých disciplín je na programe o 10.00.

menuLevel = 2, menuRoute = rungo/behy, menuAlias = behy, menuRouteLevel0 = rungo, homepage = false
27. apríl 2024 00:52