StoryEditor

Nový RUN od dnes v novinových stánkoch

29.05.2009, 08:00
Autor:
HNHN
Jún nám spolu s teplejším počasím prináša aj ďalšie číslo časopisu RUN. Na novinových stánkoch by sa malo objaviť už 1. júna.

Jún nám spolu s teplejším počasím prináša aj ďalšie číslo časopisu RUN. Na novinových stánkoch by sa malo objaviť už 1. júna.

Po seriáli prínosných rád, sa okrem tipov pre začiatočníkov venuje aj pokročilým bežcom, ktorým prináša 1. diel abecedy behu pre pokročilých.

Monika Flašíková-Beňová v rozhovore prezradí návod, ako začať behať a už nikdy neskončiť a prezradí aj to, ako často a s kým beháva. Časopis RUN vám k tomu dodá, že nikdy nie je neskoro začať behať a ako úspešne skončiť sezónu napríklad odbehnutím maratónu v Košiciach.

Zo zaujímavostí vám určite nesmie uniknúť reportáž o ultramaratóncoch zo skál, ktorých môžeme obdivovať pre ich vytrvalosť a rýchlosť.

Nielen pre dámy prináša „trojka“ RUNu návod, ako si vybehať štíhlu postavu, čo robiť pre krásne bruško a čím dopĺňať svoj jedálniček, a predísť tak zdravotným problémom.

Nenechajte si preto ujsť najnovší RUN, alebo si ho predplaťte a RUN ku vám pribehne sám!menuLevel = 2, menuRoute = rungo/aktuality, menuAlias = aktuality, menuRouteLevel0 = rungo, homepage = false
31. máj 2023 03:34