StoryEditor

Súťaž s Garmin-om o dvoje hodinky čoskoro končí

10.07.2009, 07:00
Autor:
HNHN
Tento týždeň sa hralo o dva kvalitné športtestery značky FR 60 HR a druhý/á FR 60 HR + FP. Súťaž skončila v nedeľu 12. júla 2009.

Tento týždeň sa hralo o dva kvalitné športtestery značky FR 60 HR a druhý/á FR 60 HR + FP. Súťaž skončila v nedeľu 12. júla 2009.

Základným prvkom zariadenia FR60 sú zdokonalené fitness hodinky, ktoré sú vďaka technológii ANT+ bezdrôtovo prepojiteľné s ostatnými periférnymi zariadeniami fungujúcimi na tejto technológii ako napr. hrudným pásom, krokomerom, ktorý monitoruje rýchlosť a vzdialenosť alebo inými zariadeniami doma, v prírode alebo vo fitness centre. FR60 prichádza s bezdrôtovým ANT+ konektorom, ktorý po zasunutí do počítača cez USB port automaticky stiahne dáta z tréningu uložené v hodinkách do počítača. Pritom nepotrebujete žiadne káble a synchronizácia s počítačom je rýchla a jednoduchá.

Tréningy s FR60 sú ešte jednoduchšie vďaka tomu, že dáta z hrudného pása a krokomera sú vysielané bezdrôtovo a tieto zariadenia sa aktivujú pohybom. Z tohto dôvodu nie je potrebné tieto zariadenia zapínať či po tréningu vypínať.

Šancu vyhrať mal každý zaregistrovaný bežec, ktorý mal vyplnený svoj profil bežca (meno a priezvisko, mesto, kraj, rok narodenia a pohlavie), súhlasil s pravidlami súťaže a samozrejme odpovedal správne na súťažnú otázku, do tejto nedele - 12. júla 2009 (23:59:59).

menuLevel = 2, menuRoute = rungo/aktuality, menuAlias = aktuality, menuRouteLevel0 = rungo, homepage = false
01. október 2023 00:39