StoryEditor

Nikerunning.com ponúka bežcom nové funkcie

01.12.2009, 23:00
Autor:
HNHN
Nike zlúčilo obľúbený bežecký web nikeplus.com a jeho viac než dva milióny členov so stránkami nikerunning.com a vytvorilo tak kompletnú online destináciu pre bežcov na celom svete.

Nike zlúčilo obľúbený bežecký web nikeplus.com a jeho viac než dva milióny členov so stránkami nikerunning.com a vytvorilo tak kompletnú online destináciu pre bežcov na celom svete.

Nikerunning.com bol naviac rozšírený o nové prvky a možnosti sociálnych sieti ako napríklad: personalizácia formou nastavenie domovskej stránky. Užívateľ si tu samozrejme nájde súhrnné údaje o svojom tréningu, pokroku ako aj stav svojich výziev a taktiež svoje virtuálnu identitu v podaní Nike+ Mini. 

Užívatelia stránky nikerunning.com si teraz môžu upraviť každý beh tak, aby vystihoval atmosféru behu, informáciu o počasí, teréne, či trasu akú ste prebehli. Na vynovenej stránke nikerunning.com môžete vyhľadávať aj svojich kamarátov ako aj ľudí, ktorých beh je podobný vášmu. Zároveň si môžete vytvárať výzvy, ktorých môžete zaradiť svojich priateľov.
Vylepšené ciele a výzvy – okrem užitočných noviniek, tipov na tréning a informácií o akciách, teraz novo upravený web obsahuje taktiež profesionálne tréningové programy od špičkových Nike trénerov a bežcov.
Užívatelia si môžu vybrať z ponuky prednastavených programov, alebo si flexibilne zostaviť svoj vlastný tréningový plán a ciele.

Novinkou na stránke je tzv. Vyhľadávač tenisiek. Na základe jednoduchých odpovedí systém odporučí bežcovi tenisky, ktoré sa hodia k charakteru jeho behu.

Zároveň sme taktiež spustili mobilnú sieť Nike+iPhone, vďaka ktorému budú mať aj majitelia iPhonu prístup ku svojím údajom.

menuLevel = 2, menuRoute = rungo/aktuality, menuAlias = aktuality, menuRouteLevel0 = rungo, homepage = false
30. máj 2023 02:14