StoryEditor

Posielajte prihlášky do Bežeckého kalendára 2011

24.09.2010, 00:00
Autor:
HNHN
Keďže sa nám rok 2010 dostáva do poslednej štvrtiny, Slovenský bežecky spolok (Slovak Runners Club) žiada priateľov a organizátorov behov, o zasielanie prihlášok do Bežeckého kalendára na rok 2011.

Keďže sa nám rok 2010 dostáva do poslednej štvrtiny, Slovenský bežecky spolok (Slovak Runners Club) žiada priateľov a organizátorov behov, o zasielanie prihlášok do Bežeckého kalendára na rok 2011.

Vážení priatelia a organizátori behov,

rok 2010 sa nám dostáva do poslednej štvrtiny a to je čas, kedy by sme Vás chceli poprosiť o zasielanie prihlášok do Bežeckého kalendára na rok 2011. Prosíme Vás, v prípade, že už máte jasný termín konania Vášho bežeckého podujatia, tak neodkladajte zaslanie prihlášky na neskôr.

Na linke nižšie nájdete dokumet ktorý okrem prihlášky do Kalendára behov v SR 2011 obsahuje aj nasledovné:
- Pokyny k organizovaniu DBPV 2010,
- Záväznú prihlášku DBPV 2010, - termín už vypršal
- Vyhodnotenie DBPV 2010
- evidenčný list organizátora bež. podujatí,
- evidenčný list klubu,
- evidenčný list regionálneho článku SBS 2011,
- prihlášku do Kalendára behov v SR 2011

Potrebné tlačivá k stiahnutiu

To však nie je všetko!

V prípade, že chcete aby sa info o Vašom behu objavili čo najskôr na webe, resp. chcete byť nápomocní pri aktualizácii tejto webovej termínovky na novej Bežeckej stránke www.beh.sk, tak môžete sami na linke Pridať beh alebo na kliknutí na položku menu "BEHY" a odkaz "Pridať beh", po prihlásení sa, nahodiť základné informácie o Vašom behu priamo na Bežeckú stránku.

UPOZORNENIE !!!
Nezľaknite sa, ak sa Váš beh hneď neobjaví na stránke. Informácie o jednotlivých behoch musia najskôr prejsť overovacím procesom a až potom, ako si ich overíme, budú schválené a objavia sa na stránke.

Za spoluprácu vopred ďakujeme.

SBS,
ECOPRESS Magazines, s. r. o. (Sanoma magazines Slovakia)
Ľuboš Ferenc

menuLevel = 2, menuRoute = rungo/aktuality, menuAlias = aktuality, menuRouteLevel0 = rungo, homepage = false
30. máj 2023 19:00