Extrém maratón 2011 zvládla takmer polstovka vytrvalcov

01.08.2011, 00:00
Extrém maratón v Košiciach pri sídlisku Furča s prevýšením 1199,70 m zvládla 23.7.2011 takmer polstovka vytrvalcov - okrem slovenských bežcov i traja českí a jeden Srb.

Najrýchlejší bol 40 - ročný Slavomír Lindvai, ktorý zvíťazil v absolútnom poradí v kategórii od 40 rokov.

Troch najlepších v jednotlivých kategóriách organizátori ocenili športovými pohármi (viď výsledky). K spokojnosti účastníkov prispela i tombola s vecnými cenami.

Exceletný bol i výkon hlavného organizátora - Zdenek Bohunek zvládol nielen úlohu riaditeľa pretekov, ale absolvoval i náročnú maratónsku trať.

menuLevel = 2, menuRoute = rungo/aktuality, menuAlias = aktuality, menuRouteLevel0 = rungo, homepage = false
26. apríl 2024 00:07