StoryEditor

Beh susedov spojí športovcov z okolia Bratislavy

01.03.2013, 00:29

Nadšenci z dvoch obcí neďaleko Bratislavy sa rozhodli zorganizovať športovo-spoločenské podujatie s názvom Beh susedov 2013, ktoré sa uskutoční 16. marca. Bude to prvý ročník a účastníci si okrem pretekov budú môcť vyskúšať aj antigravity-flyfit a keramický workshop.

Pre bežcov je pripravená prírodná trať so spevneným povrchom dlhá 10 km. Štartovacia rovinka sa nachádza v športovom areáli Elfo Clubu v Malinove. Dráha povedie cez krásne prostredie lesoparku v okolí Zálesia a Malinova a bežcov zavedie k cieľovej čiare opäť v priestoroch Elfo Clubu.

Pretekov sa môžu zúčastniť muži aj ženy nad 17 rokov. Registrácia sa začína o 8:30 a preteky štartujú o 10:00. Záujemcovia sa môžu registrovať prostredníctvom stránky www.behsusedov.sk

„Chceli by sme vytvoriť tradíciu príjemného športového podujatia pre všetkých fanúšikov behu, ktoré nám tu doteraz chýbalo. V okolí Zálesia a Malinova vídame veľa rekreačných športovcov a bežcov, preto sme sa rozhodli vytvoriť im priestor, aby sa mohli stretnúť s priateľmi, zmerať si sily a zdieľať s ostatnými svoje nadšenie pre šport a pohyb,“ povedala organizátorka Monika Sandtnerová.

Okrem bežeckých pretekov čakajú návštevníkov aj sprievodné podujatia - beh pre deti, mažoretky zo Zálesia, keramický workshop či moderná športová aktivita antigravity-flyfit.

menuLevel = 2, menuRoute = rungo/behy, menuAlias = behy, menuRouteLevel0 = rungo, homepage = false
27. september 2023 21:03