StoryEditor

Nezmeškajte festival behania - Saguaro Run Fest už túto nedeľu

11.06.2015, 08:57

Železná studnička bude v nedeľu od rána žiť behom, v obľúbenej bratislavskej lokalite si môžu zašportovať naozaj všetci – malí i veľkí

Využite možnosť zaregistrovať sa do štvrtka cez portál www.behsity.sk a získajte krásne tričko podujatia. Registrácia je možná aj cez víkend na Partizánskej lúke, vždy pol hodinu pred štartom konkrétnej kategórie.

Máme pre vás pripravených viacero kategórií, z ktorých si určite vyberiete. Nechajte vaše deti cítiť sa ako dospelí bežci s čipom na nohe a štartovým číslom na hrudi.  Zaujímavou kategóriou pre deti je orientačný beh, kde si môžu vyskúšať orientáciu v lese podľa mapy.

„Funny“ pretek beh s kočíkom nesmie chýbať na žiadnom rodinnom bežeckom podujatí. Pridajte sa všetci, ktorí chcete dopriať bežecký zážitok nie len sebe, ale aj vášmu dieťaťu. Aby deti vydržali s rodičmi čakať od obeda do štartu dospeláckých kategórií Duatlonu, behu na boso, štafety, 5km, 10km a Polmaratónu Bratislava, pripravili sme pre ne bohatý program. K dispozícii budú sprievodné atrakcie ako napríklad nafukovacia lezecká stena, nafukovacie bludisko, maľovanie na tvár, fúkanie balónov a ďalšie.

Najväčšiu koncentráciu bežcov očakávame o pol šiestej na štarte hlavných behov Grand Prix na 5 a 10 km. Vytrvalci sa na štart postavia o šiestej hodine, kedy štartuje Bratislava polmaratón. Pre polmaratóncov sú pripravené pamätné medaile.

Generálny partner spoločnosť Lidl Slovenská republika vysadí za každého registrovaného bežca jeden strom v bratislavskom lesoparku. Stromy budú vysádzať Mestské lesy v Bratislave. Hlavný partner podujatia O2 Slovakia pre bežcov zabezpečí SMS výsledkový servis a automatické fotografovanie v cieli.

Ceny pre víťazov venuje Lidl, Divoká Voda, Vivobarefoot, Happy To Be a Lanoland. Absolútni víťazi Grand prix a Bratislava polmaratón získajú finančné prémie. Výhradný partner tomboly je destinačný partner Bratislava Region Tourism. Aktuálne informácie, propozície podujatia a registráciu nájdete na stránke www.behsity.sk.

Harmonogram

13.6. 2015

14:00  - 19:00   Prezentácia bežcov na Partizánskej lúke, Bratislava             

14.6. 2015

10:00 - 10:30   Behy detí

11:00                Majstrovstvá Slovenska v behu s kočíkom

11:00 - 13:00   Orientačný beh

11:30                Duatlon Bratislava open

13:00                Beh naboso

14:00                Štafetový beh 4-členné družstvá

17:30                Grand prix 5 km a 10 km

18:00                Bratislava polmaratón

menuLevel = 2, menuRoute = rungo/behy, menuAlias = behy, menuRouteLevel0 = rungo, homepage = false
30. september 2023 18:24