StoryEditor

Druhá šanca

11.02.2010, 17:37
Autor:
HNHN
Pokus číslo 2, alebo druhá šanca. Aj tak by sa možno v stručnosti dala označiť akcia pripravovaná už na najbližšiu, “Valentínsku” nedeľu. Chlapci a dievčatá z Health Club Factory Pro v Bratislave cez tento víkend opäť organizujú bežecké podujatie na bežiacich pásoch.
Pokus číslo 2, alebo druhá šanca. Aj tak by sa možno v stručnosti dala označiť akcia pripravovaná už na najbližšiu, “Valentínsku” nedeľu. Chlapci a dievčatá z Health Club Factory Pro v Bratislave cez tento víkend opäť organizujú bežecké podujatie na bežiacich pásoch. A hoci to bude opäť hodinovka, tak to nebude hodinovka.  Tento krát sa bude „súťažiť“ vo dvojiciach, kde si každý odbehne pol hodinku a výsledná kilometráž vznikne sčítaním nabehaných kilometríkov. Hoci sa jedná o Valentínsky beh 30 + 30 minút, tak nie je podmienkou aby dvojicu tvorili osoby opačného pohlavia.

Zmenou oproti hodinovke je aj to, že tento krát to už pre nečlenov Health Club Factory Pro nebude zadara, ale platí sa štartovné za ktoré budú môcť bežci po absolvovaní svojej dávky kilometrov využiť služby Health Club Factory Pro. K dispozícii by mala byť posilka, bazén, sauna, vírivka, ...

Takže kto má chuť, tak hor sa v nedeľu na bežiaci pás.
menuLevel = 2, menuRoute = rungo/blogy, menuAlias = blogy, menuRouteLevel0 = rungo, homepage = false
10. jún 2023 17:00