11.10.2016, 20:27

Sezóna v hale sa už začína. Viete, aká je správna obuv?

Sezóna v hale sa už začína. Viete, aká je správna obuv?

Sálová alebo indoorová športová obuv sa vyberá predovšetkým s ohľadom na to, aký šport v nej budete vykonávať.

Na sálové športy, ktoré si vyžadujú rýchlu reakciu, dynamické zmeny smeru a pohyblivosť sú vhodné sálové športové topánky s odpruženou pätou ako aj špičkou, čo zlepšuje odrazové schopnosti.

Ak uprednostňujete ľahkosť pohybu a komfort v podobe ventilácie alebo ochrany Achillovej päty, vyberajte medzi pánskou sálovou obuvou modely s takými charakteristikami ako odľahčená medzipodošva, nízka hmotnosť, systém dokonalého tvarovania, tvarovaná podrážka so sklonom ku špičke a podobne.

Zlatá stredná cesta kompromisu zase znamená rozumnú cenu, vyvážené vlastnosti a maximálnu životnosť. Samozrejme, pri každom tovare platí, že s kvalitou rastie aj cena.

Ale pri obuvi obecne sa veru oplatí obetovať nejaké to Euro navyše. Kvalitnejšia sálová obuv vám dlhšie vydrží a podporí vaše športové výkony. Kvalitnú sálovú obuv ako aj iné športové oblečenie a doplnky nájdete tu

Pánske sálové kopačky adidas v žltom prevedení

Pánske sálové kopačky adidas X 15.3 In Leather z futbalistu uznávanej kolekcie X. Kopačky poskytujú perfektný záber a akceleráciu na halovom povrchu, kde nezanechávajú šmuhy na podlahe, a to ani pri rýchlych pohyboch do všetkých smerov.

Dajú sa využiť aj pri tréningu vo fitnescentrách, čiastočne dokonca aj na umelej syntetickej tráve.  Žltá farba v kombinácii s čiernou, ktorá vyzerá skvele. Nechýba ani kultový pruhy po stranách. Jemný syntetický materiál zvršku vám dopraje lepšie spracovanie lopty a odolnosť. Čo teda charakterizuje adidas X 15.3:

  • Syntetický zvršok .
  • Kolekcia X .
  • Nefarbiaca gumová podošva.
  • Kopačky vyvinuté s najlepšími profesionálnymi hráčmi.

Podrážka je prispôsobená na sálový povrch, ktorý je charakteristický svojím rovným a hladkým profilom. Viac informácii nájdete na tu.